Waluty
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Zwrot

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu. Produkt, który chcesz zwrócić należy odesłać w nienaruszonym stanie wraz z paragonem papierowym i podpisanym formularzem zwrotu. Zwrot nie będzie rozpatrzony bez paragonu.

Pobierz i wypełnij formularz zwrotu, a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy maar.jewellery@gmail.com, a oryginał dołącz do paczki ze zwrotem.

Przesyłkę należy wysłać na adres lub do paczkomatu:

Agata Wojtczak

Ul. Kłopotowskiego 38/21

03-717 Warszawa

tel. 692676727

mail: maar.jewellery@gmail.com

KOD PACZKOMATU DO ZWROTU: WAW333M, Jagiellońska 7, 03-721 Warszawa

Link do formularza zwrotu

Reklamacja

Jeżeli produkt, który zamówiłaś posiada wady, jak najbardziej możesz go reklamować. W pierwszej kolejności prosimy zgłosić reklamację na adres mailowy maar.jewellery@gmail.com Należy podać numer zamówienia, opisać wadę i przesłać zdjęcia.

Następnie należy uzupełnić formularz reklamacyjny, który będzie zawierał numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego, oraz szczegółowy opis wady/uszkodzenia. Można poprosić o przesłanie przykładowego formularza pisząc na wyżej wymieniony adres mailowy.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Decyzje wysyłamy na podany w formularzu adres mailowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: maar.jewellery@gmail.com

Link do formularza reklamacyjnego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl